Lamelové rošty

Lamelové rošty

Pevné rošty

Pevné lamelové rošty sú vhodné pre všetky typy matracov do každej postele. Sú zložené z niekoľkých lamiel, ktoré zvyšujú ortopedické vlastnosti matraca a dostatočným odvetrávaním predlžujú jeho životnosť. U vybraných pevných lamelových roštov je možné v najviac zaťažovaných oblastiach nastaviť ich tvrdosť. Zakúpením pevného roštu od nás vsádzate na istotu zdravého a kľudného spánku.

Polohovateľné rošty

Dokážete si predstaviť pohodlnejšiu polohu pri čítaní či práci na notebooku než pevne podopretá chrbtica a vyvýšené nohy? Polohovateľné lamelové rošty môžete zdvihnúť hneď v niekoľkých oblastiach – chrbát, nohy, bedrá. V kombinácii s kvalitným matracom docielite ideálne podmienky pre relaxáciu a zdravý a pohodlný spánok. Ak patríte k náročným zákazníkom, doprajte si maximálny komfort a zaobstarajte si luxusný polohovateľný rošt s motorovým pohonom na diaľkové ovládanie. Potom už z postele nemusíte vôbec vstávať. Vyberte si z našej ponuky.

Rošty s výklopom

Pokiaľ neustále bojujete s nedostatkom priestoru v byte, nahliadnite do našej ponuky lamelových roštov s výklopom. Umožňujú jednoduchý a pohodlný prístup do úložného boxu pod matracom a vďaka plynokvapalinovým vzperám sa dvíhajú takmer sami!

 

 

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.